שכונה פרק 33


פרק חדש של שכונה לצפייה ישירה סדרת נוער חדשה של הוט (HOT) וגיורא חמיצר בערוץ ניקלודיאון, שבמרכז עלילת שכונה פרק 33 לצפייה ישירה היא מזכירה לנו מעט את הסדרות הנוסטלגיות עליהן גדלנו בסגנון החבר'ה הטובים שנעלמו לנו מהמסך, סדרות שמראות גם את הצדדים הפחות יפים, שהטלוויזיה מנסה להסתיר ולחסוך מאיתנו פעמים רבות. מה שלרוב מאפיין את יצירותיו של חמיצר הן העובדות שהוא כותב על מדע בדיוני ומלהק פרצופים אנונימיים שטרם נראו על המסך. השקפת המציאות ב"שכונה" מייחדת אותה לעומת הסדרות השונות שמתבססות על נסיעות בזמן, אנרגיית למדא ודברים כאלו ואחרים. באשר לליהוק, חמיצר שמר על עקביות. הפרצופים החדשים עומדים להפוך לכוכבי הנוער הבאים. הסדרה כוללת בין היתר את השחקנים אסף הרץ, עומר גולדמן, תותי ניניו, יוסי מרשק, עירית קפלן, נטלי עטיה, ניר חלפון, טום יפת, אשרת אינגשט ועוד.

תקציר שכונה פרק 33 - הנשיקה: הסדרה פותחת סביב חייהם של משפחת בן דוד, אב אלמן עם חמישה ילדים בגילאים שונים, החיים במועצה האזורית נרקיס, שם גרים האנשים העשירים ביותר עם וילות ובתים שנפרסים על פני דונמים רבים בעוד שמעבר לרחוב, ישנו בניין ישן המחולק לדירות רבות בהם גרים אנשים עניים ומשפחת בן דוד היא אחת מהן. הסדרה מספרת על משה בן דוד, המכונה בנדה, אשר חייב להשיג חצי מיליון שקל על מנת לא להישלך לכלא. ברגע יאוש המשפחה מוצאת דרך יצירתית וחכמה לבטל את החוב והיא זיוף מותו של בנדה. מעבר לחומה המפרידה בין ה"שכונה" לבין מחוז "נרקיס", חיה לה משפחת שינפלד שאימם ראש המועצה. בתיכון לומדים שתי הקבוצות וביניהם מאבק מתמשך, עד איתן.

שכונה פרק 33 לצפייה ישירה:
אתר זה שולל שימוש בתכנים לא חוקיים ברשת, ולכן לא מציג אותם באתר. אנו מאפשרים צפייה ישירה רק דרך אתרים המאפשרים זאת בצורה חוקית.ראשונים ברשת: הפרק המלא זמין עכשיו לצפייה ישירה מהמחשב, הפלאפון והטאבלט. תנו לייק ושתפו את האתר, ונמשיך להביא לכם פרקים לפני כולם.

שתפו את האתר לחברים וגם הם יצפו בפרקים ראשונים ברשת. צפייה מהנה

23 תגובות:

 1. תשובות
  1. מאור כהן?

   מחק
  2. מאיפה אתה מכיר את מאור כהן אתה מבאר שבע ?

   מחק
  3. מהבית ספר שלי מאיפה אתה מכיר אותו

   מחק
  4. אני עידן אזולאי מבן גוריון

   מחק
  5. אני מבן גוריון אתה?

   מחק
  6. תגובה זו הוסרה על ידי המחבר.

   מחק
 2. אתר הטוב ביותר בכל המדינה

  השבמחק
 3. איזה מתח!!!!!!!!!!!!!!!
  האתר הכי שווה בעולם♥

  השבמחק
 4. I am Chen Razin PeIed

  השבמחק
 5. אין על האתר הזה בכל העולם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

  השבמחק
 6. אגם נישקה את חוליו דה סילבה כאילו אודי וסוזי עלתה על אודי שהוא כאילו חוליו דה סילבה

  השבמחק
 7. מתח!! באמת אתר טוב
  קדימה לעלות ניחושים מה יקרה ;)

  השבמחק
 8. אתר פצצה!!!!!!

  השבמחק