שכונה פרק 28


פרק חדש של שכונה לצפייה ישירה סדרת נוער חדשה של הוט (HOT) וגיורא חמיצר בערוץ ניקלודיאון, שבמרכז עלילת שכונה פרק 28 לצפייה ישירה היא מזכירה לנו מעט את הסדרות הנוסטלגיות עליהן גדלנו בסגנון החבר'ה הטובים שנעלמו לנו מהמסך, סדרות שמראות גם את הצדדים הפחות יפים, שהטלוויזיה מנסה להסתיר ולחסוך מאיתנו פעמים רבות. מה שלרוב מאפיין את יצירותיו של חמיצר הן העובדות שהוא כותב על מדע בדיוני ומלהק פרצופים אנונימיים שטרם נראו על המסך. השקפת המציאות ב"שכונה" מייחדת אותה לעומת הסדרות השונות שמתבססות על נסיעות בזמן, אנרגיית למדא ודברים כאלו ואחרים. באשר לליהוק, חמיצר שמר על עקביות. הפרצופים החדשים עומדים להפוך לכוכבי הנוער הבאים. הסדרה כוללת בין היתר את השחקנים אסף הרץ, עומר גולדמן, תותי ניניו, יוסי מרשק, עירית קפלן, נטלי עטיה, ניר חלפון, טום יפת, אשרת אינגשט ועוד.

תקציר שכונה פרק 28 - נגד על העקרונות: הסדרה פותחת סביב חייהם של משפחת בן דוד, אב אלמן עם חמישה ילדים בגילאים שונים, החיים במועצה האזורית נרקיס, שם גרים האנשים העשירים ביותר עם וילות ובתים שנפרסים על פני דונמים רבים בעוד שמעבר לרחוב, ישנו בניין ישן המחולק לדירות רבות בהם גרים אנשים עניים ומשפחת בן דוד היא אחת מהן. הסדרה מספרת על משה בן דוד, המכונה בנדה, אשר חייב להשיג חצי מיליון שקל על מנת לא להישלך לכלא. ברגע יאוש המשפחה מוצאת דרך יצירתית וחכמה לבטל את החוב והיא זיוף מותו של בנדה. מעבר לחומה המפרידה בין ה"שכונה" לבין מחוז "נרקיס", חיה לה משפחת שינפלד שאימם ראש המועצה. בתיכון לומדים שתי הקבוצות וביניהם מאבק מתמשך, עד איתן.

שכונה פרק 28 לצפייה ישירה:
אתר זה שולל שימוש בתכנים לא חוקיים ברשת, ולכן לא מציג אותם באתר. אנו מאפשרים צפייה ישירה רק דרך אתרים המאפשרים זאת בצורה חוקית.ראשונים ברשת: הפרק המלא זמין עכשיו לצפייה ישירה מהמחשב, הפלאפון והטאבלט. תנו לייק ושתפו את האתר, ונמשיך להביא לכם פרקים לפני כולם.

רק אצלנו הפרק זמין באיכות HD! שתפו את האתר והמשיכו לעקוב אחרינו! 

19 תגובות:

 1. שכונה שולט!!!

  השבמחק
  תשובות
  1. שכונה שולטת!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   מחק
  2. יואו איזה אתר תותח עולהההה שכונה

   מחק
 2. גם ככה אתם לא יודעים מי זאת אז מה אכפת לכם??!

  השבמחק
 3. כן, מה אכפת לכם?

  השבמחק
 4. לולולולולווו!29 בדצמבר 2014 בשעה 16:03

  טוב תירגעו... אולי היא קטנה וזה וזה החלום שלה טוב הבנו היא משקרת אבל אתם רואים שהיא קטנה אז תנו לה מה אכפת לכם

  השבמחק
 5. שכונקית מספר אחת!!!29 בדצמבר 2014 בשעה 16:03

  דוד שלי הוא גיורא חמיצר, אני יודעת מה יקרה בפרק הבא:)

  השבמחק
 6. שכונה שולטת!!!!!

  השבמחק
 7. איזה פרק עצוב... ;( ...

  השבמחק
 8. יוואווו אני לא מאמינה שאיתן הולך ליפצוע אחד מהשכונקים "בלי כוונה "כדי שיבינו שהמיגרש בעייתי ויבקשו לשפץ כדי שתוך כדי יחפשו את האוצר כי השביל עובר מיתחת לפסל של פריצי ואז השכונקים לא יחשדו

  השבמחק
 9. מה קורה בפרק הבאה?

  השבמחק