שכונה פרק 17


פרק חדש של שכונה לצפייה ישירה סדרת נוער חדשה של הוט (HOT) וגיורא חמיצר בערוץ ניקלודיאון, שבמרכז עלילת שכונה פרק 17 לצפייה ישירה היא מזכירה לנו מעט את הסדרות הנוסטלגיות עליהן גדלנו בסגנון החבר'ה הטובים שנעלמו לנו מהמסך, סדרות שמראות גם את הצדדים הפחות יפים, שהטלוויזיה מנסה להסתיר ולחסוך מאיתנו פעמים רבות. מה שלרוב מאפיין את יצירותיו של חמיצר הן העובדות שהוא כותב על מדע בדיוני ומלהק פרצופים אנונימיים שטרם נראו על המסך. השקפת המציאות ב"שכונה" מייחדת אותה לעומת הסדרות השונות שמתבססות על נסיעות בזמן, אנרגיית למדא ודברים כאלו ואחרים. באשר לליהוק, חמיצר שמר על עקביות. הפרצופים החדשים עומדים להפוך לכוכבי הנוער הבאים. הסדרה כוללת בין היתר את השחקנים אסף הרץ, עומר גולדמן, תותי ניניו, יוסי מרשק, עירית קפלן, נטלי עטיה, ניר חלפון, טום יפת, אשרת אינגשט ועוד.

תקציר שכונה פרק 17: הסדרה פותחת סביב חייהם של משפחת בן דוד, אב אלמן עם חמישה ילדים בגילאים שונים, החיים במועצה האזורית נרקיס, שם גרים האנשים העשירים ביותר עם וילות ובתים שנפרסים על פני דונמים רבים בעוד שמעבר לרחוב, ישנו בניין ישן המחולק לדירות רבות בהם גרים אנשים עניים ומשפחת בן דוד היא אחת מהן. הסדרה מספרת על משה בן דוד, המכונה בנדה, אשר חייב להשיג חצי מיליון שקל על מנת לא להישלך לכלא. ברגע יאוש המשפחה מוצאת דרך יצירתית וחכמה לבטל את החוב והיא זיוף מותו של בנדה. מעבר לחומה המפרידה בין ה"שכונה" לבין מחוז "נרקיס", חיה לה משפחת שינפלד שאימם ראש המועצה. בתיכון לומדים שתי הקבוצות וביניהם מאבק מתמשך, עד שאיתן, מתאהב בויקי.

שכונה פרק 17 לצפייה ישירה:
אתר זה שולל שימוש בתכנים לא חוקיים ברשת, ולכן לא מציג אותם באתר. אנו מאפשרים צפייה ישירה רק דרך אתרים המאפשרים זאת בצורה חוקית.ראשונים ברשת כמו תמיד: הפרק המלא זמין עכשיו לצפייה ישירה מהמחשב, הפלאפון והטאבלט. המשיכו לעקוב אחרינו, ותצפו בפרקים מלאים לפני כולם.

המשיכו לעקבו אחרינו, ותצפו בפרקים מלאים לפני כולם ברשת. צפייה מהנה

40 comments:

 1. אימלה
  אז של מי השלד?

  השבמחק
 2. לא הסנתי מה קשור הפסל ההוא

  השבמחק
 3. אני ראיתי את כל הפרקים

  השבמחק
 4. מתי יששששש שכונה איזה באסוש יש לי Yes ואני רואה מהמחשב...

  השבמחק
 5. אימלא הפה שלי נשאר פתוח למשך חצי שעה כשאני ראיתי את הסוף של פרק 16!!!!

  השבמחק
 6. לא יחיעם גם רוצה למצוא את האוצר הלמוט מת כבר כי אז בנדה היה אומר שהלמוט זה יחיעם

  השבמחק
 7. אימלה מה יחיעם הוא אלמוט!!! מה הוא יעשה להם

  השבמחק
 8. יחיעם בא משום מקום בפרק 16.

  השבמחק
 9. יואו גדול יחיעם הוא הלמוט והלמוט לא היה קיים

  השבמחק
 10. יואו גדול אני רואה את זה מהמחשב

  השבמחק
 11. אודי זה הלמוט

  השבמחק
 12. יחיעם הוא הלמוט בנד לא מזהה אותו כי יחיעם עשה ניתוחים פלסטיים

  השבמחק
  תשובות
  1. מי אמר שבנדה לא מזהה אותו? ומאיפב לך שהוא עשה ניתוחים פלסטיים?

   מחק
 13. מה עם השוטר

  השבמחק
 14. זה לא הגיוני שהלמוט הוא יחיעם כי אז כל מי שהם שלו אותו על הלמוט שיקר להם וזה לא הגיוני

  השבמחק
 15. נראלי שיחיעם הוא זה שצופה עליהם מהפסל

  השבמחק
 16. נראה לי שהלמוט זה סתם איזה סיפור וכל מי שעקב אחריהם זה הפסל !

  השבמחק
 17. תקשיבו עכשיו אני אגלה לכם את כל הסדרה דוד שלי במקרה צלם את הסדראה עם שותפו אוקיי יחיעם יתגלה כרובוט רחל תפנה לתקשורת ותגיד להם שהכפיל בטלנובלה הספרדית הוא אודי ושאודי אומץ על ידהם הם ישיגו ים כסף וישחררו את בנדה סוזי תואשם בהעלמת מיסים וכספים ותהיה בבית המשפט רחל והחברה הצליחו להלחם ביחעם ולהשיג את האוצר המערכת יחסים בין איתן לויקי כבר נהיית רצינית ובסוף הפרק כולים יחגגו והשכונה תהיה מבסוטה

  השבמחק
 18. איבדתם את זה לגמרי חחחחחחחחח

  השבמחק
 19. חחח בסוף עוד יתברר שזה נכון

  השבמחק
 20. מה זה היה התמונה בסוף

  השבמחק
 21. זה ממש אחלה סדרה

  השבמחק